Informacja w sprawie zmian w zakresie obsługi interesantów

środa, 07 październik 2020 13:22

 powiat art

 

Informuję, że od dnia 12 października 2020 r. zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa interesantów. 

Zalecaną formą obsługi wniosków i dokumentacji geodezyjnej pozostaje nadal kontakt za pośrednictwem środków porozumiewania na odległość w postaci dokumentów elektronicznych poprzez Portal Obsługi Klienta (POK) oraz elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (ePUAP)

 

Wnioski (nieelektroniczne) o udostępnienie materiałów zasobu i wydawanie dokumentów oraz operaty techniczne można składać do pojemnika umieszczonego w przedsionku budynku ul. Kościuszki 131 (wejście główne) oznaczonego "Operaty i wnioski - Powiatowy Zakład Katastralny we Wrocławiu".

Formularze wniosków należy pobrać ze strony Biuletynu Informacji Publicznej.

 

W celu otrzymania urzędowego poświadczenia złożenia korespondencji należy wystąpić na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o poświadczenie złożenia korespondencji, wskazując jednocześnie przedmiot sprawy. Zwrotnie do wnioskodawcy zostanie przesłany skan dokumentu z pieczęcią wpływu.

Odbiór dokumentów jest możliwy w przedsionku/holu budynku (wejście główne) po uprzednim umówieniu się telefonicznie bądź poprzez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z zachowaniem niezbędnych wymogów sanitarnych - zakrycie ust i nosa (maska, chusta).

 

 

                                                                                                                  (-) Marek Stykała

                                                                                                                              Dyrektor

Zobacz informację na stronie Biuletynu Informacji Publicznej PZK

 

Czytany 108 razy
: